Kdo jsme?

Bellybross

Rybaření je naše vášeň! Rádi objevujeme nová místa, od nejmenších horských potoků přes řeky a jezera až po nejhlubší moře. Nejsme odkázáni jen na bellyboat, ale rádi chytáme i z lodě a ze břehu. Užíváme si nejenom hezkých úlovků, ale hlavně dobré nálady a pohody v naší partě.

 

Michal

Michal byl jeden z prvních rybářů, kteří začali v Čechách chytat přívlačí z bellyboatu, má velké zkušenosti jak s lovem samotným, tak i s různými úpravami boatu k dokonalosti. Jeho zkušenosti a zápal pro lov z bellyboatu ho vedli k založení skupiny BellyBross. Jeho specialitou jsou okouni a achillovou patou jsou candáti. Miluje objevování nových revírů a vždy nám dobře uvaří.

Viktor

Už je součástí BellyBross taky nějakou dobu, ale na začátku nebyl. Většinou z nás má největší štěstí na velké ryby, hlavně tedy na candáty. Je velký experimentátor a rád zkouší nové nástrahy a techniky. Vyrábí vlastní nástrahy, se kterými nás čas od času zásobuje a je věčný pohodář.

Martin

Naše německá spojka, žije v Mnichově, ale na rybách s námi je víc než často. Má z nás největší zkušenosti, a tak mu často říkáme Trenér. Nejvíce z nás cestuje a má neskutečný přehled o světě rybařiny. Jeho nejoblíbenějším stylem chytání je chytání na hladinovky.

Martin (mladší)

Také byl na začátku BellyBross, ale v poslední době nemá takové zapálení jako ostatní. Má neustále dobrou náladu, skvěle vaří a každoročně si na zahájení užívá několikadenní splavování řeky na boatu s plnou polní a se spaním pod širákem. 

Robert

Jezdí za námi, jak on sám rád říká, z podhůří Orlických hor a my občas za ním. Je neskutečně hodný a pro partu by se rozkrájel. Má z nás nejlepší ruce na chytání s gumama a dělá ty nejlepší grilovaná křídla.

Ondra

Ondra Kdyby mohl, tak se věnuje pouze chytání štik. V poslední době objevil především kouzlo hladinových nástrah. U vody si vždy hlavně užívá pohodu a je naším specialistou na natáčení a stříhání.

Petr

Nikdo mu ale neřekne jinak než Black. Jeho rajónem je hlavně Otava a Orlík, i když za rybami už zcestoval pomalu celý svět. Má velké zkušenosti a na Orlíku nám vždycky ukáže, koho je to domácí voda.

David

V partě mu však říkáme zpravidla Štefi. Je velmi šikovný rybář, dokáže se rychle přizpůsobit podmínkám a najít (okoukat) to pravé. Není s námi tak často, jak bychom si my i on sám představovali, ale i přes to ho máme rádi a je nedílnou součástí party.

Milan

Rybám se věnoval už za mlada, měl však pár let pauzu, která mu na umu neubrala. Na "stará kolena" se od syna Viktora nechal přemluvit k bellyboatu a ten si velmi oblíbil, stejně tak jako lov z lodě. Není s námi tak často jak bychom všichni chtěli, ale když s námi vyrazí, tak nám to většinou pěkně natře.